У Львові обліковується лише 4 тисячі паркомісць

Найбільша кількість парковок зосереджена у Галицькому районі - 81, найменше - у Залізничному - 9. У Сихівському - 22, Шевченківському - 16, Франківському - 25, Личаківському - 16.

Станом на 1 серпня 2019 року у Львові налічується 166 парковок та 4 тисячі 81 паркувальне місце.

Про це повідомили в Управлінні транспорту Львівської міської ради у відповідь на запит редакції IA Vezha.

Найбільша кількість парковок зосереджена у Галицькому районі – 81, найменше – у Залізничному – 9. У Сихівському – 22, Шевченківському – 16, Франківському – 25, Личаківському – 16. По кілька парковок зустрічаються на вулицях Героїв УПА, Кульпарківській, Княгині Ольги.

Найбільше парковок орендує ЛКП “Львівавтодор”, зокрема, у Галицькому районі. Також парковки підприємства є у Франківському, Шевченківському та Личаківському районах та розміщені на вулицях Гребінки, Драгоманова, Лисенка, Словацького, Листопадового чину та інших. Всього підприємство має понад 100 паркомісць.

До слова, декілька парковок орендують готель “Жорж” (вул. Вороного та проспект Шевченка), ПАТ “Полонина” (Дністерська та Зелена), компанія Бізнес-центр (Петрушевича), Офісний центр “К-59” (Кульпарківська), підприємство ТД “Народний” (Червоної калини), ПП “Кейтерінг-Сервіс” (Князя Романа, Нижанківського).

Найбільша кількість кількість місць на одну парковку є у ТзОВ “Будівельний альянс плюс” – 295. На другому місці парковка Міжнародного аеропорту Львів – 238, на третьому ТзОВ КВФ “Всесвіт ЛТД” – 206. Багато місць для паркування мають ПП “Основа К”, що на вулиці Богдана Хмельницького – 112, ТзОВ “Ілта Львів” на Збиральній – 105, ПП “Телець” на Бойківській – 82 та ПП “Случ-Плюс” на Княгині Ольги – Науковій – 79.

Найменше паркомісць налічується у ФОПів, переважно, до десяти. Зокрема, на вулицях Франка, Стрийській, Кульпарківській, Зеленій, Науковій, Петрушевича, Липинського, Григоренка.

Нагадаємо, у нових змінах в будівельних норм щодо проектування автостоянок і гаражів дозволено розміщувати автомобільні парковки на експлуатованих покрівлях громадських будівель і споруд. Наприклад, торговельних і торговельно-розважальних центрів, адміністративних та інших споруд. Виняток становлять будівлі дитсадків, шкіл та корпусів лікарень з палатами. Норма вступає в дію з 1 липня.

Ольга Музика та Ольга Яремчук, ІА Вежа

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі