У Львові стартував XVIII Міжнародний економічний форум

У Львові стартував XVIII Міжнародний економічний форум "Львівщина - хаб можливостей!".
Степан Кубів

Сьогодні,  1 листопада, о 9:00 на стадіоні “Арена Львів” розпочався XVIII Міжнародний економічний форум “Львівщина – хаб можливостей!”.

Захід традційно об’єднав впливових діячів економічної, бізнесової сфер,  державного управління та представників інших структур для обговорення розвитку економіки області.

Зазначимо, що організатором економічного форуму виступила Львівська обласна державна адміністрація.

Під час брифігу перед офіційною церемонією відкриття форуму Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр України –  Міністр економічного розвитку і торгівлі України повідомив, що цьогорічний захід об’єднав більше тисячі людей. «Міжнародний форум, який сьогодні об’єднує декілька тисяч і відвідувачів, і учасників, тільки міжнародних партнерів станом на вчора більше 20 країн, представників, керівників посольств, відомств, є підтвердженням економічного росту України», – повідомив він.

Степан Кубів відмітив ріст економіки розширеної бази за останні 4,5 роки, а також зазначив, що станом на сьогодні рівень ВВП становить 3,8%, а до закінчення року очікують більше 3%.

В перспективі він розглядає можливості для України модернізації економіки, промислової галузі, формування індустріальних, наукових промислових парків інноваційності і те, що допоможе в Україні створити нові робочі місця, умови, які визнають на рівні фірм багатьох країн. «Україна – це країна №1, яка сьогодні стає транзитним хабом між Європою і Азією, яка стає транзитним хабом Світової організації торгівлі», – зазначив міністр.

Додав, що Львівська область з 2015 року по інвестиціях, формуванню робочих місць, веденню заводів, у формуванні малого та середнього бізнесу займає місце №1. Друге місце – це Івано-Франківська та Вінницька області».

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі