У Львові відбулося відкриття Осіннього Будівельного Форуму

Він відбувається протягом 3-6 жовтня

3 жовтня, у Львові відбулося відкриття Осіннього Будівельного Форуму. Захід проводиться вже 38-ий раз. Цьогоріч він зібрав більше, ніж 100 учасників з 15 регіонів України, зі Словенії та Литви.

«Мені дуже приємно, що у нас на Львівщині відбуваються такі події, тому що економіка зараз показує дуже хорошу динаміку. Я розумію, що разом з цією динамікою виникають проблеми робочої сили та її кваліфікації. І, що дуже важливо, я думаю, вперше на форумі такого рівня і масштабу ми будемо не тільки свідками презентації продукції, ми матимемо сьогодні дуже добру і велику дискусію, на яку ми запросили архітекторів районів, територіальних громад, керівників Державної архітектурно-будівельної інспекції, людей, які причетні до процесу будівництва. Ми будемо свідками демонстрації найкращих взірців, найкращих пропозицій», – виступив на офіційному відкритті Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації.

В рамках роботи цьогорічного Осіннього Будівельного Форуму окрім демонстрації інноваційних досягнень в будівельній галузі, відбулися також презентації останніх розробок у сфері альтернативної енергетики та енергоефективного теплопостачання.

«Енергоефективне будівництво – наразі дуже актуальна для нас тема. Як відомо, житловий сектор дуже енергоємний в Україні (на нього припадає близько третини загального енергоспоживання країни). Україна має величезний потенціал для енергоефективності, як в житловому будівництві, так і в інших секторах, тому залучаємо всіх до активної роботи», – виступив Андрій Фролов, заступних начальника управління реформування сфери енергоефективності та енергозбереження Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Нагадаємо, що Осінній Будівельний Форум відбувається протягом 3-6 жовтня у ВЦ «Південний-Експо».

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі