У Львові за 50 мільйонів продають тренажер льотчика вертольота

Товариство з обмеженою відповідальністю «Маркет-Матс» оголосило про продаж тренажера льотчика вертольота Мі-24П. 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Маркет-Матс» оголосило про продаж тренажера льотчика вертольота Мі-24П.

Відповідний лот виставили на Prozorro.Продажі.

Тренажер льотчика вертольота Мі-24П, індекс ТВП-М24П оцінюють у мінімальну ціну в 50 мільйонів 400 тисяч гривень.

До його складу входять: імітатор кабіни льотчика вертольота разом із засобами візуалізації, робоче місце інструктора, інформаційно-обчислювальний комплекс та щит електроживлення.

Тренажер призначений для забезпечення можливості ефективного навчання курсантів льотних навчальних закладів та підтримування професійних навичок льотного складу армійської авіації при мінімізації використання ресурсів вертольотів та матеріально-технічного забезпечення.

Завдання можуть виконуватись вдень і вночі, в простих і складних метеоумовах.

Тренажер забезпечує інформаційну подобу реального польоту вертольота шляхом відображення (візуалізації) простору поза межами кабіни льотчика, імітації засобів відображення інформації (приладів) вертольота та імітації органів управління і реакції на зусилля, прикладені до них.

Засоби голосового зв’язку тренажера забезпечують імітацію роботи переговорного пристрою вертольота і бортових радіостанцій у всіх штатних режимах роботи, а також імітацію роботи засобів голосового зв’язку. Імітація радіозв’язку виконується з відтворенням можливих радіоперешкод і забезпечує ведення переговорів керівника з тим, хто навчається.

Зазначається, що лот виставляється вперше. Початок аукціону стартує 7 листопада.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі