У Львові збудують клініку акушерства тварин

Шукають підрядника для виконання будівельних робіт

Оголошено тендер на реконструкцію будівлі клініки акушерства тварин з розширенням за рахунок влаштування мансардних приміщень. Клініка буде розташована у Львові на вул. Костя Левицького, 65.

Відповідний тендер розміщено на сайті Prozorro.

Замовник – Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького. Очікувана вартість реконструкції та будівництва – 10 мільйонів 395 тисяч гривень.

«Клініка є однією із будівель Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького. Але зараз на цьому місці – лише будівельний майданчик, – коментує Михайло Казимир, проректор університету з АГЧ. – Плануємо зробити клініку для акушерства дрібних тварин. Там зможуть проходити практику наші студенти, а жителі та гості міста – приносити своїх кішок, собачок чи інших тварин для лікування».

Щодо технічного завдання, то підрядник повинен зробити теплоізоляцію підлоги, улаштувати каркас підвісних стель, влаштувати електроосвітлення, опалення, водопостачання та вентиляцію, провести оздоблювальні роботи у приміщенні.

Торги розпочнуться 16 жовтня.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі