У лютому, продаж смартфонів у світі знизився на 14%. Причина – COVID-19

"Найгірше ще попереду", - Джин Парк, аналітик Counterpoint.
Люди в захисних масках дивляться на смартфони в магазині електроніки в Пекіні, Китай, 25 березня 2020 року. REUTERS / Thomas Peter

У лютому, світові продажі смартфонів знизилися на 14%, – Counterpoint.

Про це повідомляє одне з найбільших у світі міжнародних агентств новин Reuters.

Ймовірно, це свідчить про подальше зниження продажів, оскільки пандемія коронавірусу щодень поширюється у багатьох країнах світу.

Apple Inc та інші виробники смартфонів були вимушені зачинити свої магазини у лютому. Відтак, урядові відомості підтверджують те, що на Китайському ринку Apple продав менш як 500 тис. смартфонів упродовж звітного місяця.

Повідомляється, що Китай, у якому продажі опустилися до 38% за лютий місяць, у порівнянні з подіями попереднього року, зараз іде на відновлення, адже значна кількість магазинів продовжує відчинятися.

“Також ознаки щодо відновлення є і в Південній Кореї, втім для інших держав – найгірше ще попереду”, – зазначила Джин Парк, аналітик Counterpoint.

У виробників смартфонів виникнула чергова проблема, зокрема щодо ланцюгів постачання. Адже все більше країн застосовують відповідні заходи щодо безпеки країни та вводять карантин. Так, у вівторок, 24 березня, Foxconn – один із ключових постачальників Apple в Індії, повідомив, що вимушений тимчасово зупинити свою діяльність відповідно до розпорядження Індійського Уряду.

Нагадаємо, за підсумками торговельного дня 23 березня, акції компанії Apple за день зазнали пониження на 2,12% (мінус $4,87) і по завершенню торгів розпродавалися за ціною $224,37 за одну, – це мінімум з жовтня 2019 року.

Відтак, у зв’язку з пандемією коронавірус та зниженням ділової активності компанії, з початку 2020 року, акції Apple зазнали втрат у 25%.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі