У Мінекономіки розповіли, як планують залучати інвестиції в Україну

Українська економіка — недоінвестована. І аби вона зростала, потрібно збільшити обсяг інвестицій в країну.

Українська економіка — недоінвестована. І аби вона зростала, потрібно збільшити обсяг інвестицій в країну.

Про це заявили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, передає Finance.ua.

У планах міністерства – наростити обсяг як зовнішніх, так і внутрішніх інвестицій.

“Необхідним є залучення протягом 5 років принаймні 50 млрд дол. США прямих іноземних інвестицій та відповідне збільшення ПІІ на душу населення до 2 тис дол. США, а також збільшення щорічних обсягів внутрішнього інвестування в понад 2 рази, що дозволить знизити знос основних фондів з 60,6% до 48%”, — вважають у міністерстві.

Один зі шляхів залучення інвестицій — держпідтримка інвестпроектів з використанням державних капітальних вкладень, кажуть у Мінекономіки. Форми такої підтримки, а також принципи та умови її надання закріплені положеннями ЗУ “Про інвестиційну діяльність”.

“Напрями інвестиційної діяльності, за якими надається державна підтримка для реалізації інвестиційних проектів, визначаються стратегічними або програмними документами, затвердженими в установленому законодавством порядку відповідно до частини першої статті 12-1 Закону („Про інвестиційну діяльність“, — ред.)”, — повідомили у Мінекономіки, додавши, що державні капітальні вкладення спрямовуються на створення, реконструкцію, технічне переоснащення основних засобів держвласності, очікуваний строк корисної експлуатації яких перевищує один рік відповідно до Бюджетного кодексу України.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі