У Мінфіні заявили, що не отримували доручення Кабміну про фінансування міст у серпні

23-го липня в КМУ надійшло звернення від Офісу Президента з приводу тимчасового призупинення виділення коштів.

В Міністерстві фінансів України заявили, що поки не отримували від Кабміну доручення забезпечити фінансування Державного фонду регіонального розвитку з серпня.

Про це повідомив Мінфін на запит “Економічної правди”.

“23-го липня в КМУ надійшло звернення від Офісу Президента з приводу тимчасового призупинення виділення коштів відповідно 5 та 10 липня. На це звернення віце-прем’єр-міністр Степан Кубів 8-го серпня дав доручення Міністерству регіонального розвитку, будівництва й ЖКГ та Міністерству фінансів опрацювати відповідне питання (до 4го вересня)”, – зазначили у Мінфіні.

На засіданні уряду 14 серпня Кабінет міністрів доручив Мінрегіону забезпечити, починаючи з серпня поточного року, фінансування програм і проектів розвитку регіонів, особливо малих міст і громад, що здійснюються за рахунок, у тому числі, коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Прес-служба зазначила, що відповідне протокольне доручення поки що не надходило.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що Кабмін затримує містам виплату 7,6 мільярда гривень із фонду регіонального розвитку та 2,5 мільярда гривень субвенції на соціально-економічний розвиток.

На своїй сторінці у Фейсбуці керівник Львівської обласної ради Олександр Ганущин опублікував копію листа за підписом керівника Офісу президента Андрія Богдана, у якому той просить прем’єр-міністра Володимира Гройсмана призупинити видатки по розподілу частини субвенції на соціально-економічний розвиток та ДФРР до формування нового складу уряду.

В Офісі президента у відповідь на запит “Економічної Правди” заявили, що тимчасове призупинення фінансування рішень уряду зроблено з метою перевірки ефективності використання бюджетних грошей, запланованих на передбачені розпорядженнями інфраструктурні проекти.

категорії
Економіка

Публікації по темі