У Мінінфраструктури активно готуються до дорожньо-будівельних робіт

Дорожньо-будівельні матеріали для відновлення автошляхів мають бути доставлені вчасно.

Дорожньо-будівельні матеріали для відновлення автошляхів мають бути доставлені вчасно.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, передає пресслужба.

Він проінформував, що з метою підвищення координації логістики під час дорожньо-ремонтних робіт у 2020 році в Укравтодорі відбулася зустріч за участі керівництва Укрзалізниці, служб автомобільних доріг України, дорожньо-будівельних підприємств і компаній. Результатом зустрічі стало формування оптимальної моделі своєчасного обміну інформацією для забезпечення безперебійної доставки дорожньо-будівельних матеріалів на об’єкти програми «Велике будівництво».

«Цьогоріч маємо дати Україні рекордну кількість відремонтованих і збудованих кілометрів автошляхів – щонайменше 4000 км. Надважливою умовою виконання цієї стратегічної задачі є своєчасна доставка необхідної сировини і спецтехніки до місць проведення робіт. Тому дорожньо-будівельні матеріали для відновлення автошляхів мають бути доставлені вчасно. Мова йде про перевезення, у тому числі в пікові періоди, сотні тисяч тонн піску, гравію, бітуму, елементів інженерних споруд тощо. Водночас для перевезення цих вантажів також важливо дотримуватися найбільш раціональних технологій і маршрутів за критерієм мінімальних витрат коштів і часу», – заявив Владислав Криклій.

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков зазначив, що Укравтодор бере на себе координаційну роль для належного планування перевезень Укрзалізницею дорожньо-будівельних матеріалів. Обмін інформацією про обсяги сировини, яку необхідно транспортувати, календарний план ремонтів буде відбуватися на базі Укравтодору з метою централізованого планування усіх робіт.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі