У МВФ розповіли про результати роботи місії Фонду в Україні

Представник МВФ Йоста Люнгман зробив заяву про роботу місії в Україні.

В Україні досі не знають, чи отримають транш за підсумками візиту місії МВФ

Постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман зробив заяву про роботу місії в Україні.

Про це йдеться в прес-релізі представництва МВФ в Україні.

“Протягом двох останніх тижнів місія МВФ мала конструктивні дискусії з владою України щодо політики та реформ, спрямованих на забезпечення макроекономічної стабільності та зростання, а також про можливу фінансову допомогу від Фонду в підтримку таких заходів. Відповідні обговорення тривають”, – повідомив він.

У четвер глава Департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс заявив, що МВФ продовжить переговори з українським урядом про сприяння реформам і можливу фінансову підтримку і після закінчення роботи місії Фонду в Києві.

Поточна програма України та МВФ обсягом 17,5 мільярда доларів, з яких Україна отримала 8,7 мільярда доларів, закінчується навесні 2019 року.

Відзначимо, Україна вже другий рік очікує п’ятий транш МВФ. Національний банк розраховує на рішення МВФ щодо отримання траншу до кінця року

Як повідомлялося, місія МВФ була в Україні з 6 по 19 вересня. За даними ЗМІ, переговори з Кабміном завершилися невдало. За неофіційними даними, Фонд відклав виділення Україні грошей до прийняття парламентом держбюджету на 2019 рік.

Нагадаємо, в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова під час зустрічі з представниками місії Фонду заявила, що Україна вже виконала більшість своїх зобов’язань перед Міжнародним валютним фондом.

Крім того, МВФ змінив програму допомоги Україні з EFF на stand-by.

категорії
Економіка

Публікації по темі