У Нафтогазі планують подати нові скарги проти російського Газпрому

Нафтогаз також готується до нових судових спорів з Газпромом у Стокгольмському арбітражі щодо боргів компанії «Росукренерго».

НАК “Нафтогаз” також готується до нових судових спорів з Газпромом у Стокгольмському арбітражі щодо боргів компанії «Росукренерго».

Про це повідомив на сторінці у Facebook виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко.

“Цього тижня ми завершуємо підготовку до чергового подання документів у рамках арбітражного процесу проти Російської Федерації щодо активів у Криму. Цей арбітражний процес триває вже декілька років”, – йдеться в повідомленні.

За словами Вітренка, підставами для звернення до антимонопольного органу ЄС є те, що Газпром і надалі блокує можливість для європейських компаній купувати російський газ на україно-російському кордоні.

Крім цього, Газпром блокує експорт газу з Росії компаній, які не пов’язані з Газпромом, а також постачання газу з країн Середньої Азії через територію Росії.

Нафтогаз також готується до нових судових спорів з Газпромом у Стокгольмському арбітражі щодо боргів компанії «Росукренерго», яка свого часу була посередником у відносинах між Газпромом та Нафтогазом.

«Звісно, краще вирішувати всі проблемні питання без судових процесів. Тому ми плануємо спочатку ці питання спробувати обговорити з Газпромом», — пише Юрій Вітренко.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини