У нас є учбові заклади та креативні люди, які готові розвивати туризм, – Ростислав Замлинський.

Через туризм дистинації стають привабливими для інвестиції.

Туризм як стратегічна ціль.

«Для нас туризм – є стратегічною цілею, виходячи з тих можливостей, які є у Львівщині. У нас є учбові заклади та креативні люди, які готові розвивати бізнес, туризм. Ми маємо можливість скеровувати молодих фахівців закордон, які потім повертаються та привозять нові ідеї», – розповів Ростислав Замлинський.

Про це розповів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський під час сесії «Туристичний Маркетплейс Львівщини».

З його слів, наразі вони будуть працювати над якістю послуг та безпекою.

«Ми думаємо над тим, як правильно започаткувати курси навчання. Як з точки зору обслуговування, так і з точки зору запропонування продукту. Тому що якість та безпека надання послуг – це те, над чим нам необхідно ще працювати», – зазначив Ростислав Замлинський.

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації розповів, що сьогодні відкривається черговий авіарейс Львів – Рига.

«Рейс буде відкритий, щоб люди мали можливість комунікувати. Ще більше туристів будуть відвідувати Україну. На сьогодні більше 21 дистинації вже є з різними країнами світу. Якщо 3 роки назад ми ледве дотягували до 700-800 тис. туристів, то цього року буде 1-2 млн туристів», – зазначив Ростислав Замлинський.

«Ми повинні створити інфраструктуру, запровадити навчання та застосовувати промоцію. Промоція – це комунікація», – прокоментував Ростислав Замлинський.

З його слів, туризм – це галузь, яка робить інформаційну політику, тому вона є стратегічно важливою.

Як прокоментував президент Національної Туристичної Організації України Іван Ліптуга все починається з туризму.

«Через туризм дистинації стають привабливими для інвестицій, експорту, створення компаній тощо. Все буде туризм!» – поділився Іван Ліптуга.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі