У Приватбанку повідомили, скільки грошей має повернути Коломойський

Підтверджений аудитом борг, пов'язаних з Ігорем Коломойським осіб і компаній, перед Приватбанком становить 212 млрд грн.

Підтверджений аудитом борг, пов’язаних з Ігорем Коломойським осіб і компаній, перед Приватбанком становить 212 млрд грн.

Про це повідомила в інтерв’ю НВ заступник голови правління Приватбанку Галина Пахачук.

За її словами, борг становить 212 млрд грн. Крім того, коли зростає курс, збільшується і зобов’язання по валютній позиції.

«Компанії, ймовірно підконтрольні колишнім власникам банку, на сьогодні в гривневому еквіваленті мають повернути банку 240 млрд грн. 212 млрд з них підтверджені аудиторським висновком кредити плюс відсотки, які нараховані, але не отримані. І відповідно, коли зростає курс, збільшується і зобов’язання щодо валютної позиції», — сказала Пахачук.

У квітні українські суди винесли низку рішень щодо націоналізації Приватбанку на користь Ігоря Коломойського.

18 квітня Окружний адмінсуд Києва визнав незаконною націоналізацію і рішення НБУ, яким було визначено перелік пов’язаних з Приватбанком осіб.

Печерський районний суд Києва 20 квітня прийняв рішення про розірвання договору особистого поручительства Коломойського за кредитами рефінансування Приватбанку.

категорії
Економіка

Публікації по темі