У Prozorro з’являться лоти у вигляді прав на оренду земельних ділянок

Перші лоти з оренди землі з'являться в ProZorro.Продажі в листопаді.

Державне підприємство “ProZorro.Продажі” розпочинає пілотний проект з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру. В рамках проекту в системі ProZorro.Продажі з’являться лоти у вигляді прав на оренду земельних ділянок.

Про це під час брифінгу розповів Максим Нефьодов, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, передає “Урядовий портал”.

“ProZorro.Продажі починала з активів банків-банкрутів, а зараз продається і здається в оренду комунальне майно, права на розміщення реклами – ще й мала приватизація. Тому до запуску аукціонів з оренди землі ми підійшли з успішним досвідом за плечима”, – зазначив Максим Нефьодов.

Перші лоти з оренди землі з’являться в ProZorro.Продажі в листопаді.

Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України зазначає, що підготовка до запуску аукціонів з оренди землі тривала декілька місяців.

“Ми проаналізували Кодекс законів про землю і з’ясували, що, на жаль, швидко змінити процедуру земельного аукціону не вдасться, – розповів Олексій Соболев, в.о. директора ДП “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” . – Тому ми вирішили піти складним, проте абсолютно правовим шляхом: розробляти процедуру відповідно до закону, буква в букву. Крім того, сам пілотний проект щодо оренди землі був закріплений через зміни у відповідну постанову Кабінету Міністрів №688. Таким чином, ми забезпечили міцне правове підґрунтя для прозорих аукціонів”.

категорії
Економіка

Публікації по темі