У Рівненській області податківці припинили незаконне виробництво спирту

У Рівненській області податківці припинили незаконне виробництво спирту

У Рівненській області працівники фіскальної служби викрили незаконне виробництво спирту об’ємом близько 20 тисяч літрів на добу.

Зокрема, як повідомляє ДФС, протягом 2019 – 2020 років, посадові особи одного із підприємств використали надлишкові виробничі потужності для тіньового виробництва спирту, і в подальшому реалізовували його, як легальним виробникам лікеро-горілчаних виробів, так і на підпільні виробництва.

В ході санкціонованих обшуків, виявили в відділенні зливу готової продукції виробничого приміщення заводу, врізану трубу з краном до встановленого електронного лічильника для обліку обсягів спирту.

За офіційними даними, потужність виробництва заводу становить 20 тисяч літрів спирту на добу, а при проведенні обшуку за участю фахівців-технологів ГУ ГПС в Рівненській області, встановлено неофіційне збільшення потужностей виробництва до 40 тисяч літрів на добу, що в свою давало можливість підпільного виробництва спирту , з метою подальшої незаконної реалізації.

В ході обшуків виявлено та вилучено з незаконного обігу 60 тисяч літрів спирту на суму понад 12 млн гривень, чорнові записи, журнали в’їзду-виїзду автотранспорту, журнал обліку виготовленого спирту і первинну документацію.

«Несплата тільки акцизного податку, при виробництво необлікованого спирту, становила десятки мільйонів гривень в місяць», – зазначив голова УКРІНФОРМ Вадим Мельник.

категорії
Економіка

Публікації по темі