У відділі освіти Перемишлянської РДА виявлено зловживань на понад 373 тис грн

Під час аудиту відділу освіти органів Перемишлянської ради, виявлено зловживань на суму 3737 тис грн.

Під час аудиту фінансово-господарської діяльності ,відділу освіти органів Перемишлянської ради, виявлено зловживань на суму 3737 тис грн.

За повідомленням Державної аудиторської служби в Україні левову частку становили порушення, що призвели до втрат – 354,7 тис грн.

Серед порушень є незаконно витрачені кошти загального фонду бюджету замість спеціального на придбання продуктів харчування для потреб дошкільних навчальних закладів.

Понад 92,6 тис. грн відділом освіти витрачено на опалення приміщень, переданих в оренду для надання послуг з харчування учнів шкіл. При цьому жодних рахунків орендарям для відшкодування вартості витрачених коштів не було пред’явлено.

Через завищення підрядними організаціями вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт зайво витрачено 80,7 тис. грн.

На виплату заробітної плати (із нарахуваннями) працівникам установ, підпорядкованих відділу освіти, зайво витрачено 59,1 тис. грн. Державні аудитори виявили випадки виплати зарплатні працівникам за час їх перебування на стаціонарному лікуванні, подвійну оплату праці працівників, що працювали за сумісництвом, завищення розміру надбавки за педагогічний стаж тощо.

Також аудитори виявили зайву сплату 19,6 тис. грн єдиного соціального внеску на заробітну плату працюючих інвалідів та низку інших фінансових порушень.

За допущені порушення на 8 посадових осіб відділу освіти складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 (ч.1) КУпАП. П

Нагадаємо, раніше під час аудиту діяльності відділу освіти органів Дорогобицької ради, виявлено зловживань на суму 229,4 тис грн.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі