У відділі освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради аудитори виявили зловживань 229,4 тис. грн

Під час аудиту діяльності відділу освіти органів Дорогобицької ради, виявлено зловживань на суму 229,4 тис грн

Під час аудиту діяльності відділу освіти органів Дорогобицької ради, виявлено зловживань на суму 229,4 тис грн.

Про це зазначила прес-служба Західного офісу Держаудитслужби.

Під час планового аудиту працівники Західного офісу Держаудит служби провели планову ревізію діяльності відділу освіти органів Дрогобицької міської ради, та виявили фінансових порушень на 229,4 тис грн операцій з готівковими коштами поза казначейським обслуговуванням на суму 295,1 тис. грн.

Серед 229,4 тис. грн левову частку становлять порушення при виплаті заробітної плати – 90,4 тис. грн та зайва сплата єдиного соціального внеску – 96,8 тис. грн. Зокрема, встановлено випадок виплати зарплати вчителю, який здобув вищу освіту за кордоном, однак всупереч чинному законодавству не подав документів, які ратифікували б цю освіту.

Також встановлено виплату зарплати працівникам у той час, коли вони перебували на стаціонарному лікуванні, та низку інших порушень. Зайву сплату єдиного соціального внеску допущено через завищені нарахування на оплату праці працюючих інвалідів.

Через завищення підрядними організаціями вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт відділ освіти зайво витратив 41,6 тис. грн.

Аудитори також виявили фінансові операції з коштами на суму 295,1 тис.грн, які проходили поза казначейським обслуговуванням та не були відображені в бухгалтерському обліку установи. Цю суму становлять благодійні внески, які надходили від батьків учнів гімназії, незважаючи на те, що низкою нормативних та розпорядчих документів заборонено збирання готівки в установах освіти. Благодійні внески мали б надходити на офіційні спеціальні рахунки закладів освіти, відкриті в органах казначейства.

За результатами ревізії на ім’я начальника відділу освіти надіслано вимоги щодо вжиття заходів для усунення виявлених порушень.

Зазначається що інформацію про результати ревізії надіслали до Дрогобицької місцевої прокуратури Львівської області.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі