У відділі освіти Яворівської РДА виявили зловживання на суму понад 637 тис грн

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію фінансово-господарської діяльності відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації та виявили фінансові порушення, що призвели до втрат 637,9 тис. грн. Про це повідомила прес-служба...

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію фінансово-господарської діяльності відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації та виявили фінансові порушення, що призвели до втрат 637,9 тис. грн.

Про це повідомила прес-служба державної аудиторської служби Україна

Зокрема як повідомляється, працівникам установ освіти що підпорядковуються відділу було зайво виплачено 429,6 тис грн зарплати.

Через завищення підрядними організаціями обсягів і вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт відділом зайво витрачено 147,1 тис. грн. Також зайво витрачено 83,0 тис. грн через придбання за завищеною ціною ноутбуків.

Аудитори виявили, що видатки на придбання і встановлення нового опалювального котла для одного з навчально-виховних комплексів на суму 120,0 тис. грн здійснено за невідповідним кодом економічної класифікації. Також за рахунок коштів освітньої субвенції сплачено 38,2 тис. грн за комунальні послуги та енергоносії, спожиті в навчально-виховних комплексах.

Також зазначається що за результати ревізії, аудитори  зупинили операції з бюджетними коштами на рахунку відділу освіти.

Керівнику установи надіслано обов’язкові до виконання вимоги про усунення виявлених порушень.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі