У Яворові збудують очисні споруди за 88 мільйонів гривень

Зокрема, у вартість робіт входить будівництво каналізаційних мереж та каналізаційних насосних станцій.

МКП «Яворіввода» оголосила тендер на будівництво каналізаційних мереж, каналізаційних насосних станцій та очисних споруд в м. Яворів, Львівської області.

Відповідний тендер розміщено на сайті Prozorro.

Згідно з технічним завданням, планується встановлення вентиляційних трубопроводів та фундаментних плит. Крім цього, підрядник повинен розробити  електромережі, облаштувати покрівлі та провести земляні роботи.

Замовник оцінив вартість відповідних робіт у 88 млн 23 тис. гривень.

Аукціон на визначення підрядника розпочнеться 5 листопада, а закінчити усі роботи планують до 31 грудня 2020 року.

Нагадаємо, що усі очисні споруди України були збудовані в 60-80 роках і з того часу їх не ремонтували.

«Три роки тому ми почали активну роботу над питанням реконструкції очисних споруд. Кошти намагаємось віднайти в державному фонді охорони навколишнього середовища, в ДФРР, грантові кошти, тощо. Завдяки департаменту екології та природніх ресурсів за три роки було відремонтовано багато очисних споруд в усіх басейнах річок Львівщини, зокрема очисні споруди Дністра, Західного Бугу, Прип’яті. На даний момент, у Дрогобичі очисні споруди знаходяться у робочому стані. Червоноград до кінця наступного року теж буде мати робочі очисні споруди, завдяки гранту від Євросоюзу у розмірі 2 млн євро у межах Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020», – прокоментував директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі