У Зеленського запевняють: ціна на дизпаливо у серпні не підніметься

Мережі АЗС вже законтрактували танкери із дизпаливом, які прямують в українські порти.

З 1 серпня ціна дизельного пального в Україні не змінеться, не звадаючи на заяви компанії Wexler.

Про це повідомив представник Презедента Андрій Герус на своїй сторінці у Фейсбук.

Зазначимо, сьогодні компанія Wexler, яка поставляє в Україну дизель від російської держкомпанії Роснєфть, заявила, що призупинить поставки в Україну. Важливо: Роснєфть-Wexler контролюють понад 41% українського ринку дизпалива.

У відповідь на заяву пан Герус повідомив: “Враховуючи, що раніше компанія вже публічно заявляла, що поставлятиме дизель, але підніме ціни, то бачимо певну нестабільність такої публічної позиції. Імовірно, підняти ціни не вдалося. Це звичайно, вибір компанії, чи поставляти дизель. Але до такого сценарію ми також готові. На сьогодні деякі мережі АЗС та крупні споживачі вже законтрактували танкери із дизпаливом, які прямують в українські порти”. 

“Ніякого дефіциту не буде, цінової нестабільності не буде, незалежно від нових фейсбук-повідомлень компанії Wexler. Чим довше бенефіціари трубопровідних поставок будуть уникати сплату податку в український бюджет, тим більшу частку ринку вони втратять, бо відповідний ресурс буде заміщений іншими поставками. Опція працювати та платити податки державі Україна, робити нашу державу багатшою та сильнішою залишається відкритою. Опція спробувати позловживати монопольним становищем, сподіваюся, буде досліджена Антимонопольним комітетом України” – додав Анрій Герус.

категорії
Економіка

Публікації по темі