Українська криптовалюта Carbo залишається нестабільною

На сьогодні вартість криптовалюти становить 0.169 $.

Українська криптовалюта Carbo залишається нестабільною

За даними статистики, курс Carbo все ще не стабільний.

Так, на сьогодні вартість криптовалюти становить 0.169 $, що на 0.38% нижче попередньої доби. При цьому показники все ще залишаються вищими за дані 12.09.18 р., коли вартість Carbo стрімко впала до рівня 1,154 $.

Капіталізація: $1 093 031

Об’єм (24 ч.): $1 753

Оборотні кошти: 6 471 575 KRB

Загальні кошти: 6 471 575 KRB

Довідка: українська криптовалюта Carbo була створена групою українських програмістів і математиків, про яку майже нічого не відомо, зважаючи на їх бажання зберегти анонімність. Безпосередньо на ринку монета з’явилася в травні 2016-го року. Carbo – це децентралізована однорангова пірінгова мережа, яка функціонує на протоколі CryptoNote і забезпечує конфіденційність та анонімність без посередників і регуляторів. До недавнього часу вона залишалася внутрішнім інструментом ентузіастів на криптовалютних біржах, але цієї зими американські профільні аналітики виявили її у списку монет, трансакції за яким Національне агентство з безпеки США поки не може відстежити, через що вимагає додаткового фінансування для продовження робіт над зламом коду.

Таким чином, у США відзначили один з найвищих показників анонімності та безпеки української кріптовалюти – її власників неможливо відстежити в принципі.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі