Укравтодор та Укрзалізниця координуватимуть логістику під час ремонтів

За результатами зустрічі було домовлено про оптимальну модель обміну інформацією для забезпечення вчасної доставки сировини на об’єкти «Великого будівництва».

В Укравтодорі відбулася зустріч за участі керівництва Укрзалізниці, служб автомобільних доріг України, дорожньо-будівельних організацій. За результатами зустрічі було домовлено про оптимальну модель обміну інформацією для забезпечення вчасної доставки сировини на об’єкти «Великого будівництва».

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства автомобільних доріг України.

«Укравтодор бере на себе координаційну роль для належного планування вантажних перевезень дорожньо-будівельними маршрутами Укрзалізниці. Амбітні плани потребують злагодженої роботи державних і приватних установ і за умов розумної координації ми уникнемо затримок та зривів ремонтів», — зазначив Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Обмін інформацією про обсяги сировини, яку необхідно транспортувати, календарний план ремонтів буде відбуватися на базі Укравтодору з метою централізованого планування усіх робіт.

Ремігіуш Пашкевич, член правління Укрзалізниці підтримав ініціативу Укравтодору щодо налагодження та планування логістики ремонтних робіт. Пан Пашкевич підкреслив значення використання шляхів Укрзалізниці для вантажних перевезень, адже це розвантажує автомобільні дороги та зменшує собівартість вантажних перевезень.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі