Україна може отримати ще 10 поїздів Hyundai

Україна може отримати ще 10 поїздів Hyundai

Україна може домовитися з Кореєю про 10 поїздів Hyundai з 90 вагонами. Також корпорація Hyundai планує передавати Україні технології для локалізації виробництва поїздів.

Про це заявив віцепрезидент підрозділу комерційного транспорту і енергетики Hyundai Corporation Юн Сук Чой, повідомляє Слово і Діло.

«Для створення залізничної галузі в Україні корпорація Hyundai як довгостроковий партнер бажає приєднатися сьогодні до вашого плану розвитку. На цьому етапі ми готові надати фінансування для декількох проєктів. Особливо ми зацікавлені в будівництві швидкісної залізниці і поставляємо нові швидкісні електричні 10 поїздів Hyundai з 90 вагонами», – повідомив він.

Юн Сук Чой додав, що також «з нетерпінням чекає на готовність з боку України підтримати транспортні проєкти уряду Кореї».

«Ми обговорюємо з урядом Кореї новий проєкт з надання 10 швидкісних поїздів Фонду співробітництва економічного розвитку і очікуємо найближчим часом офіційної відповіді від влади України», – заявив представник Hyundai Corporation.

Крім того, Юн Сук Чой розповів, що корпорація Hyundai збирається почати детальні переговори щодо можливості інвестувати в Україну і передавати технології «для локалізації виробництва складних технологій».

Він також запросив президента України Володимира Зеленського відвідати об’єкт виробництва Hyundai у Кореї.

категорії
Економіка

Публікації по темі