Україна поки не отримає наступного траншу МВФ

Місія МВФ завершила роботу в Україні, зазначивши, що для завершення першого перегляду програми потрібен більший прогрес. Про це йдеться в прес-релізі МВФ. Повідомляється, що в період з 21 по...

Місія МВФ завершила роботу в Україні, зазначивши, що для завершення першого перегляду програми потрібен більший прогрес.

Про це йдеться в прес-релізі МВФ.

Повідомляється, що в період з 21 по 23 грудня і з 11 січня по 12 лютого фахівці МВФ обговорили з представниками влади України прогрес у впровадженні заходів і реформ, є частиною підтриманої угодою стенд-бай програми дій влади.

Дискусії фокусувалися на посиленні управління НБУ; поліпшенні законодавчого і регулятивного підстави банківського нагляду і фінансового оздоровлення; заходах, спрямованих на зменшення фіскального дефіциту в середньостроковій перспективі; законодавчі ініціативи по відновленню і посиленню антикорупційної інфраструктури та судочинства і заходів в секторі енергетики.

“Обговорення було продуктивним, проте потрібен більший прогрес на користь завершення першого перегляду програми. Дискусії триватимуть”, – резюмував результати роботи постійний представник МВФ Йоста Люнгман.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі