Україна розраховує отримати другий транш допомоги від ЄС до кінця року

України сподівається отримати другий транш макрофінансової допомоги у розмірі 500 мільйонів євро.

України сподівається отримати другий транш макрофінансової допомоги у розмірі 500 мільйонів євро від Європейського Союзу до кінця 2019 року.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, передає finance.ua.

Про виділення кредиту в рамках програми макрофінансової допомоги ЄС йшлося під час переговорів віце-прем’єр-міністра із віцепрезидентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом.

“Нам дійсно потрібно ухвалити кілька актів законодавства для цього, ми дійсно вже дещо зробили, і сьогодні ми просто пройшлися, бо часу не так багато – нам потрібно отримати цей транш до кінця року. Тому що в нас цього року пікові виплати із зовнішньої заборгованості, і нам цей транш дуже важливий як підтримка нашого фінансового балансу”, – розповів Кулеба.

Зазначимо, Європейський Союз виділяє Україні кредити під низькі відсотки за програмою макрофінансової допомоги. У вересні 2018 року було укладено нову кредитну угоду про залучення 1 мільярда євро, і у грудні 2018 ЄС направив Україні перший транш обсягом 500 мільйонів євро.

категорії
Економіка

Публікації по темі