Україна та Латвія поглиблюють співпрацю в АПК

Латвійський ринок для української продукції, зокрема харчової та переробної промисловості, є привабливим та має важливе значення.

В м. Рига проходить 7-ме спільне засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва.

Під час засідання розглядаються актуальні питання співпраці України і Латвії, в тому числі, в рамках Програми двостороннього співробітництва Україна-Латвія в галузі АПК на 2017-2019 рр.
Так, за 2018 рік загальна сума загального товарообігу продукції АПК зросла на 13% та склала 102 млн дол. США. Ми сподіваємось на подальший ріст товарообігу,  а також на поглиблення співпраці з Латвією у пріоритетних сферах, які визначені у Програмі двостороннього співробітництва», – відмітила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Зокрема, пріоритетними напрямами співпраці є адаптація законодавства України до вимог ЄС, розвиток сільських територій та зеленого туризму, лісове господарство, ветеринарія та фітосанітарія, рибне господарств, науково-дослідне співробітництво, регіональне співробітництво.

категорії
Економіка

Публікації по темі