Україна вийшла з Угоди про розвиток виставково-ярмаркової діяльності в СНД

За оцінкою Мінекономрозвитку Угода визнана застарілою в цілому і такою, що не відповідає сучасному стану торговельно-економічних відносин між країнами-учасниками.

За ініціативи Мінекономрозвитку Кабінет Міністрів України 10 січня прийняв рішення про припинення для України дії Угоди про розвиток виставково-ярмаркової діяльності в Співдружності Незалежних Держав.

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

“Ми проаналізували міжнародні економічні угоди, укладені Україною в рамках СНД і передали їхній перелік до МЗС з рекомендаціями припинити їх дію для України. Серед них і Угода про розвиток виставково-ярмаркової діяльності в СНД. З урахуванням поточної ситуації та агресії Росії проти України положення та ідеї закладені в угоду не відповідають фактичному стану справ”,  – зазначив Степан Кубів.

Як відомо, Угода про розвиток виставково-ярмаркової діяльності в СНД була підписана 26 травня 1995 року із метою розвитку інтеграційних процесів в СНД та зміцнення міжнародних контактів і формування єдиного економічного та інформаційного простору на теренах СНД. Документ мав забезпечити пропаганду спільних досягнень країн СНД у промисловості, сільському господарстві та інших галузях економіки, науки, техніки і культури.

За оцінкою Мінекономрозвитку Угода визнана застарілою в цілому і такою, що не відповідає сучасному стану торговельно-економічних відносин між країнами-учасниками. Відповідно до рішення Уряду України, Міністерство закордонних справ України має повідомити Виконавчий комітет СНД про припинення дії цієї Угоди для України.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі