Україна вперше за 4 роки імпортувала бензин з Росії

“Західна нафтогазова компанія” і “Євростандарт” в кінці квітня відновили імпортні поставки автомобільних бензинів з Росії. Про це enkorr повідомили в “Консалтинговій групі А-95” з посиланням на дані власного дослідження. Бензин марки...

“Західна нафтогазова компанія” і “Євростандарт” в кінці квітня відновили імпортні поставки автомобільних бензинів з Росії.

Про це enkorr повідомили в “Консалтинговій групі А-95” з посиланням на дані власного дослідження.

Бензин марки А-92 поступив в Україну залізницею з Московського НПЗ компанії “Газпром нєфть”. В кінці квітня – на початку травня ЗНГК оформила імпорт близько 400 тонн бензину, “Євростандарт” – 115 тонн.

4 травня ЗНГК почала пропонувати А-92 Московського НПЗ в дрібнооптовому сегменті з нафтобази у Василькові (Київська обл.).

Востаннє поставки бензинів з Росії в Україну залізницею здійснювалися в 2016 році. Тоді за підсумком року було поставлено близько 22 тис тонн (трохи більше 1% від балансу ринку).

Того року практично всі поставки здійснювалися з Орського НПЗ компанії “Орськнєфтєоргсінтез”, що входить в групу “Сафмар” Михайла Гуцерієва. Найбільшими імпортерами тоді виступали також ЗНГК і “Євростандарт”.

Разом з автомобільним бензином “Євростандарт” і ЗНГК з кінця квітня почали імпортувати дизельне пальне виробництва Московського НПЗ “Газпром нєфті”. Після 2016 року поставки дизпального з Московського НПЗ в Україні не фіксувалися.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі