Україна з 2016 року зменшила споживання антрацитової групи вугілля на понад 6 млн тонн

На сьогодні переобладнано 7-й, 8-й і 9-й енергоблоки Придніпровської ТЕС.

Міністр енергетики відзначив результати роботи щодо зменшення використання антрациту.

Про це повідомив Ігор Насалик, міністр енергетики та вугільної промисловості України, під час «Години запитань до Уряду», передає прес-служба відомства.

Зокрема він навів приклад роботи ПАТ «Центренерго», де у 2016 році спалювали 2,2 млн тонн антрациту, у 2017 році – 0,8 млн тонн, у 2018 році – 0,4 млн тонн, а в енергетичному балансі і структурі палива ПАТ «Центренерго» на 2019 рік не передбачено споживання антрацитового вугілля.

Міністр зазначив, що Міненерговугілля розпочало роботу з переобладнання енергоблоків ТЕС на спалювання газового вугілля у травні 2016 року, через місяць після того, як приступив до виконання обов’язків новий Уряд. Переобладнання енергоблоків ТЕС є одним із пріоритетних завдань. «На сьогодні вдалося переобладнати 4 блоки Зміївської та Трипільської ТЕС», – зазначив Міністр.

При цьому він відзначив кроки приватних компаній, зокрема компанії ДТЕК, щодо переобладнання блоків. На сьогодні переобладнано 7-й, 8-й і 9-й енергоблоки Придніпровської ТЕС. «Україна отримала додаткову потужність на газовій групі вугілля – 1 млн 300 тис. МВт, що співмірно з роботою атомного енергоблока», – підкреслив Міністр.

У 2019 році планується повне переведення енергоблоків Трипільської ТЕС (1-й і 3-й блоки), Дніпроенерго (10-й блок) та Криворізької ТЕЦ (1-й блок), що дасть додатково ще 1065 МВт потужності за рахунок газової групи вугілля.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі