Україна збільшила транзит газу

За чотири місяці 2019 року в Україну імпортовано 2,4 млрд куб. м блакитного палива.

З початку року обсяги транспортування газу територією України у порівнянні з минулорічним показником зросли.

Про це повідомляє прес-служба АТ “Укртрансгаз”.

“Обсяги транспортування газу територією України з Російської Федерації до європейських країн і Молдови з початку року становлять 29,3 млрд куб. м. Порівняно з аналогічним показником 2018 року транзитні обсяги збільшилися на 1,6 млрд куб. м, або на 6%”, – йдеться у повідомленні.

Що стосується імпорту, то всього за чотири місяці 2019 року в Україну імпортовано 2,4 млрд куб. м блакитного палива, що більше на 10% від аналогічного минулорічного обсягу.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Укргазбанк став першим серед українських банків партнером Private Financing Advisory Network (PFAN) – глобальної мережі, що забезпечує безкоштовну експертну та інвестиційну підтримку проектів «чистої» енергетики.

З точки зору міжнародного партнерства, ця угода – можливість подолати інвестиційні бар’єри між світовими інвесторами з одного боку та українськими підприємцями з іншого шляхом залучення інвестицій у перспективні проекти. Серед послуг, що безкоштовно отримуватимуть клієнти Укргазбанку– оцінка інвестиційного потенціалу, розробка та оптимізація бізнес-моделі та структури фінансування, участь у підготовці документів, а також сприяння залученню інвестицій у проект.

Крім того, партнерство з глобальною мережею PFAN дозволить провідному ЕКО-банку посилити  свою роль у розбудові інноваційного ринку відновлюваної енергетики в Україні.

категорії
Економіка

Публікації по темі