Українці зможуть онлайн перевірити, який бізнес сплачує єдиний податок

В Опендатабот з’явилася можливість перевірити, який бізнес сплачує єдиний податок, і слідкувати надалі за його статусом.

В Опендатабот з’явилася можливість перевірити, який бізнес сплачує єдиний податок, і слідкувати надалі за його статусом.

Про це повідомляє сервіс Опендатабот, передає Економічна правда.

“Якщо компанія чи ФОП втратить статус платника єдиного податку, то бізнесу буде донарахована кількість податків, яку компанія мала б сплатити, якби вона була на загальній системі оподаткування. Тому компаніям та ФОП, які сплачують єдиний податок, варто підписатися на зміни по своїй компанії”, — зазначили в Опендатаботі.

Щоб підписатися на зміни потрібно додати Опендатабот у будь-якому месенджері та ввести назву компанії або прізвище та ім’я ФОП. На даний момент в Україні єдиний податок сплачують 174 297 компаній (15%) і 1,3 млн ФОП (70%).

Найбільша кількість ФОП знаходиться на другій групі платників єдиного податку — 581 тисяча підприємців (44,5%). До платників єдиного податку 3 групи належать 523 тисячі підприємців (40%), до першої — 200 тисяч (15%).

Найбільша кількість компаній на єдиній системі оподаткування займається операціями з нерухомим майном (14%). На другому місці — оптова торгівля (7,8%), сільське господарство (7,5%) і діяльність у сфері права та бухгалтерських послуг (5,7%).

категорії
БізнесЕкономіка

Публікації по темі