Українські роботодавці масово легалізують своїх працівників

Лише в будівельній сфері працевлаштували в 2,6 разів більше людей, ніж у вересні

Українські підприємства стали активно оформляти трудові відносини з працівниками.

Про це повідомив Олександр Власов, глава Державної фіксальної служби, пише «Ліга.Бізнес».

Наприклад, за п’ять днів жовтня будівельні підприємства повідомили про офіційне працевлаштування 4 тис. 283 працівників, в той час як за аналогічний період вересня легалізували трудові відносини 1 тис. 650 чоловік. Тож, тільки в будівельній галузі працевлаштували в 2,6 разів більше людей, ніж за перший місяць осені.

Така тенденція спостерігається не лише в будівництві. Зокрема, торговці за 5 днів жовтня подали повідомлення про 12 тис. 441 найманих працівників (за 5 днів вересня цей показник склав 3 тис. 461). А підприємства ресторанної галузі за цей період повідомили про 8 тис. 85 нових співробітників (порівняно 1 тис. 611 за 5 днів вересня).

“За результатами активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями та громадськістю про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення трудових відносин за 5 робочих днів жовтня 2018 року вже подано 92,7 тис. повідомлень про прийняття на роботу 169,5 тис. найманих осіб. Це складає 35,1% від кількості найманих на роботу у вересні”, – зазначив Власов.

категорії
Всі новиниЕкономіка

Публікації по темі