Українські виробники зможуть постачати за кордон свою продукцію через Агенцію НАТО

У 2019 році заплановано приєднання до всіх послуг та Партнерств Агенції НАТО з підтримки та постачання.

У 2019 році планується розпочати проведення закупівель в інтересах Міноборони із залученням Агенції НАТО з підтримки та постачання. Про це 28 лютого, під час брифінгу повідомив директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України Володимир Гулєвич.

«У рамках співпраці з Агенцією НАТО з підтримки та постачання підписані (АНПП) дві угоди між Україною та стороною НАТО, які дозволять закуповувати за кордоном з тих же джерел, що і країни Альянсу, в першу чергу ту продукцію, яка за технологіями не може бути вироблена в Україні», – зауважив він.

Володимир Гулєвич додав, що українським виробникам зазначені угоди дають можливість постачати за кордон свою продукцію через Агенцію НАТО з підтримки та постачання, а також зменшують ризики корупційних складових та підвищують рівень конкуренції.

«Наразі з метою відпрацювання механізму закупівель через АНПП Департаментом державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів спільно з Проектним офісом реформ та Департаментом фінансів Міноборони розроблено порядок здійснення таких закупівель», – поінформував  директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони.

За словами Володимира Гулєвича, у 2019 році заплановано приєднання до всіх послуг та Партнерств Агенції НАТО з підтримки та постачання.

категорії
Економіка

Публікації по темі