Український державний центр радіочастот замовить автомобілі на понад 12 млн грн

Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» опублікувало тендер на закупівлю автомобілів на понад 12 млн грн. Підприємство очікує закупити 19 автомобілів для виконання моніторингових робіт та виявлення невизначених діючих...

Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» опублікувало тендер на закупівлю автомобілів на понад 12 млн грн.

Підприємство очікує закупити 19 автомобілів для виконання моніторингових робіт та виявлення невизначених діючих передавачів.

Відповідний тендер опублікований на електронному майданчику Prozorro.

Очікувана вартість закупівлі 19 автомобілів становить 12 млн 853 тисячі гривень. Початок аукціону почнеться 19 квітня. Місце поставки автомобілів м. Київ, проспект Перемоги, 151, період постачання до 31 грудня 2021 року.

Відповідно до тендерної документації, автомобілі повинні бути з дизельним двигуном не більше 1500 см. куб., та приводом 4Х4.

Окрім базових вимог до автомобілів, таких як антиблокувальна система гальм, ключ з дистанціоним керуванням та кондиціонерів, державне підприємство замовляє і додаткові опції. Зокрема, додатково до автомобілів повинні бути комплекти килимків для салону, та додаткові автономні обігрівачі.

категорії
Економіка

Публікації по темі