Український стартап для оцінки ефективності залучив 60 мільйонів доларів

За час свого існування стартап залучив сумарно понад 100 млн дол.

Стартап із українським корінням People.ai, який розробляє платформу для відділу продажів на базі штучного інтелекту, залучив 60 мільйонів доларів при оцінці у близько 500 мільйонів доларів.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Серед інвесторів – Iconiq, Andreessen Horowitz, Lightspeed Venture Partners, GGV Capital і Y Combinator.

Як розповів засновник People.ai Олег Рогінський журналістам AIN.UA, залучені кошти стартап витратить на розширення команди. Зокрема – на збільшення офісу в Києві з 30 осіб до 100 найближчим часом.

Компанія також анонсувала свій новий продукт “The Wire”. Це стрічка, яка дозволяє сейлз-фахівцям знаходити потенційних клієнтів, підбирати до них підхід і в підсумку продавати їм.

“Побудований на основі системи управління доходами People.ai, Intelligent Matching і PeopleGraph, він одночасно аналізує дані про діяльність, контакті і угоді по всій організації, а також у галузі, щоб передбачити, які продажі, маркетинг і поведінка клієнтів вплинуть на результати”, – розповіли в компанії.

Нагадаємо, стартап People.ai заснував українець Олег Рогінський, який переїхав в США, у 2016 році. Штаб-квартира компанії розташована у Сан-Франциско, також є офіси в Бостоні і Лос-Анджелесі. Також раніше компанія розглядала можливість відкриття офісу в Канаді.

У People.ai працює близько 145 осіб; серед клієнтів стартапу – близько 50 великих компаній.

People.ai наразі співпрацює з такими підприємствами як: Red Hat, Lyft, Zoom, New Relic, Splunk і іншими.

За час свого існування стартап залучив сумарно понад 100 млн дол.

категорії
Економіка

Публікації по темі