Укргазбанк став лідером на ринку кредитування бізнесу

За підсумками 2018 року ПАО АБ "Укргазбанк" очолив рейтинг банків з найбільшим приростом кредитного портфелю корпоративного бізнесу. 

За підсумками 2018 року ПАО АБ “Укргазбанк” очолив рейтинг банків з найбільшим приростом кредитного портфелю корпоративного бізнесу.

Повідомляє прес-служба банку.

Так, завдяки реалізації нових енергоефективних проектів, розширенню бази надійних позичальників і зваженій кредитній політиці Банку за звітній період кредитний портфель юридичних осіб Укргазбанку збільшилися на 10,5 млрд грн до майже 42, 4 млрд грн. Це на 33% більше, аніж у попередньому році.

Крім того, збільшилася і клієнтська база Банку. Так, у 2018 році Укргазбанк залучив до обслуговування на 990 клієнтів більше – всього 5936 клієнтів.

Загалом, протягом 2018 року Укргазбанк суттєво посилив свої позиції на фінансовому ринку України за обсягами банківських операцій та розміром портфелів за рахунок підвищення якості обслуговування корпоративних клієнтів. Обслуговування корпоративних клієнтів здійснюється персональними менеджерами, закріпленими за кожним клієнтом, що надає можливість визначити потреби його бізнесу, запропонувати індивідуальні рішення та продукти, вирішувати будь-які питання, пов’язані з його обслуговуванням в Банку та досягти взаємовигідної співпраці.

категорії
Економіка

Публікації по темі