Укргазбанк став лідером за притоком депозитів у І кварталі

Укргазбанк незмінно пропонує найвигідніші відсоткові ставки.

За підсумками І кварталу 2019 року Укргазбанк очолив рейтинг за приростом депозитного портфелю – на 12 млрд грн, тобто +18,4%.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Крім того, на кінець І кварталу в Укргазбанку найсуттєвіше зріс загальний обсяг залучених коштів бізнесу + 50,1 млрд грн, а також депозитний портфель суб`єктів господарювання +6,2 млрд грн або +14,1%.

Укргазбанк незмінно пропонує найвигідніші відсоткові ставки, тож загалом портфель залучених коштів клієнтів вже перевищує 75 млрд грн, а приріст з початку року склав 10 млрд грн.

Нагадаємо, Укргазбанк став першим серед українських банків партнером Private Financing Advisory Network (PFAN) – глобальної мережі, що забезпечує безкоштовну експертну та інвестиційну підтримку проектів «чистої» енергетики.

З точки зору міжнародного партнерства, ця угода – можливість подолати інвестиційні бар’єри між світовими інвесторами з одного боку та українськими підприємцями з іншого шляхом залучення інвестицій у перспективні проекти. Серед послуг, що безкоштовно отримуватимуть клієнти Укргазбанку– оцінка інвестиційного потенціалу, розробка та оптимізація бізнес-моделі та структури фінансування, участь у підготовці документів, а також сприяння залученню інвестицій у проект.

Крім того, партнерство з глобальною мережею PFAN дозволить провідному ЕКО-банку посилити  свою роль у розбудові інноваційного ринку відновлюваної енергетики в Україні.

категорії
Економіка

Публікації по темі