Укроборонпром віддає в оренду приміщення понад 1 тис. кв. метрів за 6,5 тис. гривень

Укроборонпром віддає в оренду приміщення понад 1 тис. кв. метрів за 6,5 тис. гривень

Підприємство концерну «Укрборонпром» віддає в оренду два приміщення сумарною площею понад 1 тис. кв. метрів за 6,5 тис. гривень.

Про це повідомляє КордонЗахід.

Зокрема, ДП «Красилівський агрегатний завод» віддає в оренду приміщення у с. Угля Закарпатської області, площею 287,5 м. кв. за 1,7 тис. гривень.

Відповідно до інформації на порталі «Прозоро.Продажі» лот виставляється повторно, із зниженою вартістю на 30 відсотків.

Також, державне підприємство повторно віддає приміщення в оренду з зниженою вартістю на 15 відсотків. Так, ДП «Красилівський агрегатний завод» віддає приміщення 788,1 м. кв. з вартістю оренди 4,7 тис. гривень.

Зазначимо, ДП «Красилівський агрегатний завод» входить до складу концерну «Укроборонпром». У 2016 році на державному підприємстві розгорівся скандал, у якому тодішнього директора заводу та начальника Управління технічного забезпечення Повітряних Сил Збройних Сил України, командира та заступника командира однієї з військових частин.

Зокрема, як повідомляли ЗМІ, вище зазначені особи викрали балочні кріплення під крило літаків СУ-24 для перенесення авіаційних бомб зі складів військової частини з метою їх використання для виконання контракту із Республікою Індія, ціна якого складає 18 млн дол. США. Окрім того, зазначається що тодішній директор пропонував прокурору хабар понад 23 тисяч доларів і ще 2 тисячі євро за непритягнення його до кримінальної відповідальності.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини