Укрпошта встановила 5000 POS-терміналів у 3200 відділеннях

Через безготівкові розрахунки у майже 3200 відділеннях Укрпошти вже проведено 104 000 транзакцій на суму 44 млн грн.

Укрпошта завершила встановлення 5000 POS-терміналів для прийому оплати платіжних карт в найбільш завантажених поштових відділеннях України у обласних центрах та населених пунктах, де мешкає понад 2000 жителів. Тепер компанія входить до топ-5 учасників платіжних систем за кількістю торговельних терміналів.

Про це інформують на сайті ПАТ «Укрпошта».

«Цифри безготівкових розрахунків у відділеннях з POS-терміналами постійно зростають. Зараз середня кількість безготівкових транзакцій складає 2800 в день, середній чек 400 грн. Процес сплати послуг тут став швидким, простим та складає секунди, що значно економить час клієнтам. До того ж, не потрібно витрачати час на перевірку купюр, перерахунок готівки, відрахування решти», – відзначив Артур Муравицький, директор департаменту фінансового бізнесу Укрпошти.

Через безготівкові розрахунки у майже 3200 відділеннях Укрпошти вже проведено 104 000 транзакцій на суму 44 млн грн.

При закупівлі обладнання враховано глобальні тренди банківського ринку. POS-термінали оснащені сучасними системами зчитування безконтактних платежів. Тож клієнти Укрпошти можуть здійснити оплату послуг карткою у звичний спосіб через магнітну стрічку, або через PayPass, PayWave, NFC.

Загалом Укрпошта закупила через систему електронних торгів Prozorro 5 000 POS-терміналів для приймання оплати платіжними картами.

Як раніше повідомлялося, ПАТ “Укрпошта” може припинити доставку рахунків та збір платежів за спожитий населенням газ у відповідь на припинення газопостачання поштових відділень у ряді регіонів газорозподільних компаній.

За його словах, у багатьох областях України почали відключати відділення Укрпошти від газу. “Ми зі свого боку зробили все, щоб вчасно подати всі документи і номінації. Я 11 разів переривав наради, щоб по 10 разів підписувати електронним цифровим підписом номінації, отримуючи відповіді, що Система не прийняла з технічних причин. Після цього возили в паперовій формі”, – написав глава Укрпошти.

категорії
Економіка

Публікації по темі