“Укртелеком” виграв у держбанку справу на 1,1 млрд грн

Суд залишив скаргу Укртелекому без задоволення.

Верховний суд відхилив основні вимоги державного “Укрексімбанку” до “Укртелекому” у справі щодо викупу облігацій на 1,1 мільярда гривень.

Відповідне рішення Верховного суду оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень.

“Касаційну скаргу публічного акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” задовольнити частково. Стягнути з публічного акціонерного товариства “Укртелеком” на користь публічного акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” 795 344 грн пені та 85 122,00 грн 3% річних”, – йдеться в резолютивній частині рішення.

Таке рішення Верховний суд мотивував неможливістю стягнення з Укртелекому вартості облігацій з товариства, до якого право власності на ці облігації не перейшло.

“Оскільки пред`явлення облігацій до погашення унеможливлює інші способи реалізації та захисту прав власника на облігації, а закінчення строку обігу облігацій унеможливлює їх продаж після закінчення строку їх обігу, захист прав банку шляхом стягнення вартості облігацій з товариства, до якого право власності на ці облігації не перейшло, є неможливим”, – затвердив Верховний суд.

Додамо, що цього року Ощадбанк отримав право на примусове стягнення з Укртелекому заборгованості на суму 1,1 млрд грн.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини