Укртрансбезпека використала 110 млн грн неефективно

Ця сума була зі спеціального фонду державного бюджету.

Державна служба України з безпеки на транспорті неефективно використала спеціальний фонд державного бюджету. Сума становила понад 110 млн грн.

Про це йдеться в звіті про результати аудиту ефективності використання коштів спеціального фонду Державного бюджету України Укртрансбезпеки, передає News.finance.

“Аудиторами Рахункової палати встановлено, що придбані Укртрансбезопасностью за кошти Європейського Союзу 78 мобільних пунктів габаритно-вагового контролю вартістю 109,2 млн гривень майже рік не використовуються. Кошти державного дорожнього фонду на утримання габаритно-вагових комплексів і їх дообладнання не виділялися. Аналогічно, придбані сервери вартістю майже 850 тис. Гривень за відсутності програмного забезпечення та іншої комп’ютерної техніки в експлуатацію не введені “, – йде мова у звіті.

Відповідно, кошти спеціального фонду державного бюджету (понад 110 млн гривень) використано неефективно.

На думку Рахункової палати, це сталося через нескоординовану роботу Мінінфраструктури та Укртрансбезопасності. Причиною також стала тривала відсутність керівника Укртрансбезпеки через його відсторонення від посади.

категорії
Економіка

Публікації по темі