Укрзалізниця готова та має всі необхідні ресурси до вивезення зернових нового врожаю

Укрзалізниця запевнила, що заяви зернової асоціації щодо занепокоєння ситуацією з перевезенням врожаю – безпідставні.

Укрзалізниця запевнила, що заяви зернової асоціації щодо занепокоєння ситуацією з перевезенням врожаю – безпідставні.

Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, передає прес-служба компанії.

Варто нагадати, що нещодавно Українська зернова асоціація зауважила, що більшість проблем, які торік гальмували процес зернових перевезень, залишилися нерозв’язані.

“Українська зернова асоціація прогнозує, що нинішній експортний сезон у плані зернової логістики буде таким же напруженим, як і попередній. Деякі експерти висловлюють побоювання, що залізниця не зможе вивезти урожай зерна в повному обсязі”, – йшлося в повідомленні.

Однак Укрзалізниця заявляє, що побоювання асоціації – безпідставні.

«У минулому році Укрзалізниця довела, що може впоратися з перевезенням врожаю зернових. Тоді проблема була лише з чергами в портах та неефективною роботою стивідорів. Я абсолютно впевнений, враховуючи збільшення нашого парку локомотивів до 1800 одиниць та парку державних і приватних зерновозів, що з транспортною частиною ми впораємося і цього року», – зазначив Євген Кравцов.

Керівник компанії також додав, що з початку нового маркетингового року, який розпочався 1 липня, залізничники перевезли 4,26 млн тонн зернових. Цей показник на 24,6 % перевищує результати аналогічного періоду минуло року. Збільшити обсяги перевезень їм вдалося за рахунок організації зернових маршрутів. З початку липня Укрзалізниця щодня формує не менше 10 маршрутів з власного вагонного парку і частина відправлень йде чітко за графіком.

Крім того, 6 серпня 2019 року Укрзалізниця почала оголошувати у системі Prozorro.Продажі аукціони щодо продажу послуг на перевезення в зерновозах власності компанії за маршрутними відправками.

Нагадаємо, парк зерновозів складає 23,2 тисячі вагонів. У порівнянні з минулим роком його збільшено на 22%.

категорії
Економіка

Публікації по темі