Укрзалізниця оголошує аукціони з продажу послуг на перевезення у зерновозах за маршрутними відправками

Аукціони, що пройдуть 12 лютого, планується оголосити 5 лютого 2019 року.

Укрзалізниця проведе на електронних майданчиках системи ProZorro.Продажі перші аукціони з продажу послуг на перевезення у зерновозах власності компанії за маршрутними відправками.

Повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

На перші торги будуть запропоновані лоти з 10 маршрутних відправок – 540 зерновозів кожен. Стартова ціна за послуги користування вагоном-зерновозом за добу складає 1055 грн. Переможець зможе замовити послугу перевезення за маршрутом з однієї зі станцій відвантаження впродовж березня цього року.

«Перші аукціони з продажу послуг використання вагонів власності Укрзалізниці засвідчили, що це ефективний механізм взаємодії з вантажовласниками. Результати проведених аукціонів, поведінка учасників ринку, хід торгів спонукають нас до збільшення обсягів та типів рухомого складу, що виставлятимуться на аукціони. Цього разу, 12 лютого, ми фактично пропонуємо ринку придбати обсяги перевезень зерновозами у маршрутних відправках. Тому і чекаємо активності клієнтів після оголошення 5 лютого дати аукціонів»,- зазначив директор операційний АТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін.

Крім піввагонів та зерновозів на аукціони, які буде оголошено 5 лютого 2019 року, компанія виставить послуги з перевезень у вагонах-цементовозах та переобладнаних критих вагонах (918 типу) власності АТ «Укрзалізниця».

категорії
Економіка

Публікації по темі