“Укрзалізниця” поділить потяги на класи

До початку вересня ПАТ "Укрзалізниця" планує розділити поїзди на три класи - комфорт, стандарт і економ.

До початку вересня ПАТ “Укрзалізниця” планує розділити поїзди на три класи – комфорт, стандарт і економ.

Про це повідомив начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування “Укрзалізниці” Олександр Красноштан в інтерв’ю виданню “Діло”.

“Ми будемо готові до цього до кінця літа”, – заявив Красноштан.

Він зазначив, що на сьогоднішній день “Укрзалізниця” знаходиться на фінальній стадії узгодження змін з Мінінфраструктури.

“Ідея в тому, що якщо пасажир купує квиток на поїзд класу комфорт, він отримає новий вагон (термін служби до 10 років), біотуалети, кондиціонування і т. д. Це буде повний пакет послуг. Ми припускаємо, що в поїздах класу комфорт будуть тільки купе і СВ-вагони. Маршрутна швидкість таких потягів буде становити не менше 70 км/год, це буде найзручніший час прибуття поїзда. У потягах типу стандарт будуть допускатися плацкарти хорошого рівня, з кондиціонером, з біотуалетом. У цих поїздах буде швидкість менше, ніж 70 км/год. В економ-поїздах будуть вагони старше, можливо відсутність біотуалету і кондиціонера”, – зазначив Олександр Красноштан.

Говорячи про вартість квитка, начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування УЗ відзначив, що відомство планує саме регулювати ціну квитка на потяги класу комфорт і стандарт, а регулювання ціни на потяги класу економ залишити за державою.

“Якщо це вдасться, будуть позитивні зміни як для пасажира, так і для “Укрзалізниці”, адже ми на багатьох напрямках хотіли б знизити ціну на квиток”, – наголосив Красноштан.

категорії
Економіка

Публікації по темі