“Укрзалізниця” продовжила відбір на посаду голови правління

Наглядова рада АТ "Укрзалізниця" продовжила процедуру відбору голови правління компанії на період обмежувальних заходів у зв'язку із коронавірусом.

Наглядова рада АТ “Укрзалізниця” продовжила процедуру відбору голови правління компанії на період обмежувальних заходів у зв’язку із коронавірусом.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

У компанії зазначили, що тимчасові обмежувальні заходи в Україні, спричинені пандемією коронавірусу, включають і тимчасову заборону в’їзду іноземців в Україну – це не дозволяє “належним чином проводити процедуру відбору голови правління товариства у первинно передбачені строки”.

“Наглядова рада продовжила розпочату в лютому 2020 року процедуру відбору на кількість днів, протягом яких діють вказані обмежувальні заходи”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Кабмін на засіданні 15 квітня звільнив Желько Марчека з посади в.о. голови правління “Укрзалізниці” та виключив його зі складу членів правління, новим тимчасовим керівником компанії буде Іван Юрик.

З червня 2018 року до червня 2019 року Юрик був членом Наглядової ради “Укрзалізниці”, а з червня 2019 року входив до складу правління компанії.

До цього він працював в Міністерстві фінансів України та в Офісі залучення та підтримки інвестицій Уряду України.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі

Новини