Укрзалізниця реалізує на аукціонах у системі ProZorro 24 зернові маршрути

В лютому Укрзалізниця провела перші аукціони з реалізації маршрутних відправок зернових на електронній платформі ProZorro.

У березні Укрзалізниця реалізує на аукціонах у системі ProZorro 24 зернові маршрути — загалом 1296 вагонів.

Повідомляє прес-служба компанії.

Укрзалізниця збільшує пропозиції для ринку зернових маршрутів у системі ProZorro. У березні на аукціони виставлено загалом 24 зернові маршрути — це 1296 вагонів, тоді як у лютому на торгах реалізовано 8 маршрутів — 432 зерновози.

Один із трьох запланованих у березні аукціонів відбувся, на ньому було виставлено 8 маршрутів на 432 вагони, наступні заплановано провести 21 та 29 березня із такою ж кількістю рухомого складу.

За словами Вячеслава Єрьоміна, операційного директора АТ «Укрзалізниця» реалізовані через майданчик ProZorro послуги мають для компанії пріоритетне значення. Рухомий склад скеровується першочергово і без зволікань до переможців торгів. Існує чітка взаємна відповідальність як переможців торгів перед компанією, так самої компанії перед переможцями торгів.

«Для Укрзалізниці це демонстрація нових правил і сучасного ринкового підходу у взаєминах із клієнтами, де доцільність організації перевезення та реальної комерційноі вигоди вдало поєднуються. Це чітка демонстрація орієнтованості компанії на ефективні форми управління власним майном», — зазначив Вячеслав Єрьомін.

Також у березні, з 15 по 25, здійснюється навантаження в ті зерновози, які були реалізовані в лютому на аукціоні в системі ProZorro для маршрутних відправок. Саме в лютому Укрзалізниця провела перші аукціони з реалізації маршрутних відправок зернових на електронній платформі ProZorro.

Нагадаємо, що Укрзалізниця 13 лютого 2019 року провела на електронних майданчиках «ProZorro.Продажі» перші аукціони з продажу послуг на перевезення в зерновозах власності компанії за маршрутними відправками. Учасникам ринку перевезень було запропоновано 10 маршрутів по 54 вагони, загалом це 540 вагонів. При початковій вартості зерновоза 1055 грн за добу користування компанія-переможець запропонувала 1802 грн.

категорії
Економіка

Публікації по темі