Укрзалізниця розмістила єврооблігації ще на 100 мільйонів

10 вересня компанія підписала рамкову угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Укрзалізниця додатково розмістила єврооблігації на $100 млн з терміном погашення в 2024 році і ставкою 7,292% річних.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

10 вересня компанія підписала рамкову угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), згідно з якою 70% залучених грошей будуть спрямовані на модернізацію залізничної інфраструктури міжнародних транспортних коридорів TEN-T.

Ще 30% коштів компанія направить на оновлення засобів диспетчерської сигналізації та зв’язку, а також на удосконалення системи контролю залізничного трафіку.

«Укрзалізниця» 2 липня 2019 року розмістила 5-річні євробонди на 500 мільйонів доларів під 8,25% річних. Організаторами розміщення виступили JP Morgan і інвесткомпанія Dragon Capital.

«Укрзалізниця залучає від ЄБРР $100 млн за найнижчою за вісім років ставкою. Ми не тільки декларуємо принципи вільної конкуренції та відкритості, найближчим часом ми почнемо активне реформування в сфері залізничних перевезень і безпосередньо на Укрзалізниці. Співпраця з ЄБРР є сигналом для інших міжнародних партнерів, з якими ми готові разом втілювати реформи в життя», — прокоментував угоду міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Завдяки кредиту компанія зможе залучити додаткові транзитні вантажі, зменшити час проходження по території України і, як наслідок, збільшити фінансові надходження.

категорії
Економіка

Публікації по темі