Укрзалізниця спільно з ФРУ напрацює необхідні зміни до законодавства про публічні закупівлі

Укрзалізниця запросила представників Федерації роботодавців України до спільного напрацювання змін до законодавчих актів, що регулюють сферу державних закупівель.

Участь, брали також такі підприємства, як «ХАРТРОН», корпорація «УкрІннМаш», «Дніпровагонмаш», «ФЕД», «Азовмаш» ДП «УкрНДІ вагонного будівництва».

Про це йшлося під час засідання Комітету транспорту та логістики ФРУ на тему «Реалізація програми імпортозаміщення на АТ «Укрзалізниця», передає прес-служба Укрзалазниці.

Укрзалізниця запросила представників Федерації роботодавців України до спільного напрацювання змін до законодавчих актів, що регулюють сферу державних закупівель, з метою підвищення виробничих можливостей підприємств та сприяння розвитку економіки України.

Представники Укрзалізниці нагадали, що у січні 2019 року була презентована вказана програма, за якою на придбання товарів з каталогу імпортозаміщення було виділено 112 млн грн, й на суму близько 93 млн грн було оголошено торги. На сьогодні приблизно із 1000 позицій товару, які потребували імпортозаміщення, вдалося освоїти понад 600, а решта може бути закуплена у вітчизняних підприємств вже найближчим часом.

Крім того, алгоритм передачі конструкторської документації для продукції, що потребує імпортозаміщення, підприємствам виробникам вже опрацьований й перебуває на етапі впровадження підприємствами.

Також учасники зустрічі обговорили питання рамкових договорів, можливості розрахунків акредитивом, подовження терміну експлуатації залізничних вагонів та дійшли згоди щодо підготовки наради за участю вантажоперевізників із власним парком, Укрзалізниці та вагонобудівних підприємств для розробки плану виведення таких вагонів з експлуатації й заміни на нові.

категорії
Економіка

Публікації по темі