Укрзалізниця своєчасно здійснила виплату купону за єврооблігаціями на суму близько 24 млн дол

Виплата за зовнішніми зобов’язаннями вчергове здійснена без затримок та в повному обсязі, доводячи статус компанії як надійного позичальника перед міжнародними партнерами.

Укрзалізниця здійснила виплату купону за єврооблігаціями, що були розміщені в 2019 році на загальну суму 594,9 млн доларів терміном на 5 років.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Виплата за зовнішніми зобов’язаннями вчергове здійснена без затримок та в повному обсязі, доводячи статус компанії як надійного позичальника перед міжнародними партнерами. При цьому в 2019 році Укрзалізниця погасила частину основної заборгованості у сумі 300 млн доларів США по єврооблігаціях, дебютний випуск яких відбувся у 2013 році, та виплатила черговий купонний дохід за ними. Решта, 200 млн доларів США за цим випуском, залишаються до погашення в наступні 2 роки.

Нагадуємо, що в минулому році Укрзалізниця вперше після шестирічної перерви залучила фінансування з міжнародного ринку капіталу через випуск єврооблігацій на суму 594,9 млн доларів США з кінцевим терміном погашення у 2024 році зі ставкою купону 8,25% річних. Провідним агентством Global Capital визнано угоду кращим випуском 2019 року у номінації CEEMEA Corporate bond of the year.

категорії
Економіка

Публікації по темі