Укрзалізниця та Фаблаб Фабрикатор підписали меморандум про співпрацю

AT "Укрзалізниця" разом з ТОВ «Анлімтек» - однією з найбільших в країні лабораторій швидкого прототипування і R&D, підписали Меморандум про співпрацю.

AT “Укрзалізниця” разом з ТОВ «Анлімтек» (ТМ Фаблаб Фабрикатор) – однією з найбільших в країні лабораторій швидкого прототипування і R&D, підписали Меморандум про співпрацю.

Про це йдеться на сайті компанії.

“У рамках нової інноваційної стратегії УЗ орієнтується на проекти оптимізації виробництва ремонту тягового рухомого складу, в тому числі впровадження сучасних технологій, таких як 3D технології, industry 4.0, дослідження рухомого складу, розробка, тестування тощо” – прокоментував член правління Франтішек Буреш, який відповідає в AT “Укрзалізниця” за виробництво.

Крім того, в зв’язку з ситуацією, яка виникла з поширенням вірусної інфекції по всьому світу, співпраця буде також направлена на пошук можливостей виробництва продуктів медичного значення: складних деталей, інструментів тощо. Зараз інженери і мейкери різних країн намагаються допомогти медичному персоналу і лікарням в боротьбі за життя людей і пошук ефективних методів лікування, використовуючи цифрове обладнання та 3Д друк.

“Ми проаналізували досвід взаємодії медиків і інженерів Італії, Чехії, США в боротьбі з COVID-19 і пропонуємо розглянути необхідність виготовлення подібних деталей під потреби УЗ. Ми відкриті до діалогу з медиками і готові оперативно вирішувати проблеми, з якими вони стикаються” – відзначили представники Фаблаб Фабрикатор.

Довідка

FabLab Fabricator це одна з найбільших в Україні лабораторій швидкого прототипування, що є частиною світової спільноти The Fab Foundation.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі